HAKI AUTOMATYCZNE

Prezentacja produktów firmy WESTFALIA-Automotive: System wypinany automatycznie

Pionowo wypinany system automatyczny WESTFALIA  (A40V) to innowacja na rynku.
Opatentowany system wypinania kuli został tak skonstruowany, aby po jej wypięciu hak był niewidoczny. W zdecydowanej większości przypadków (tam gdzie tylko umożliwia to konstrukcja pojazdu) nie wycina się otworu w zderzaku, a po wypięciu kuli nie widać żadnych elementów haka holowniczego. To podstawowa zasada funkcjonowania tego wyjątkowego systemu. Również ta właśnie cecha sprawia, że jest to system najbardziej pożądany przez klientów i najbardziej rozpoznawalny.

Hak ten jest zabezpieczony zamkiem przed kradzieżą kuli. Sam system wypinania jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy przekręcić kluczyk, a nastepnie całą dźwignię, aby zwolnić kulę i wypiąć ją jednym ruchem. Proces ten nie wymaga użycia siły. Po wypięciu otwór zabezpiecza się zaślepką, a wypiętą kulę holowniczą przewozi w etui z tworzywa sztucznego. Akcesoria te są oczywiście dostarczane przez firmę WESTFALIA Automotive w komplecie z hakiem holowniczym.
System Westfalia A40V to produkt wykonany niezwykle precycyjnie, posiadający wszelkie niezbędne certyfikaty, bezpieczny i znakomicie zabezpieczony przed korozją. Jest on dostarczany wielu producentom samochodów, do wielu modeli jako hak oryginalny. Jeżeli jestes posiadaczem takiego modelu samochodu – będziesz miał np. możliwość przewożenia wypiętej kuli w specjalnie do tego przystosowanym miejscu w bagażniku.

AKTUALNOśCI


Bogatsza oferta serwisu
Posiadamy części zamienne do podwozi BPW

Zamów katalog 2017

 
ABOVE.pl - Twoja Lepsza Strona