WYPOŻYCZALNIA

Prezentacja produktów firmy WESTFALIA-Automotive: Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne stosowane są, aby połączyć oświetlenie przyczepy z pojazdem. W nowoczesnych samochodach stosowane są rozmaite systemy takie jak Check Control, System stablizizacji toru jazdy przyczepy (TSP), ponad to skomplikowane komputery pokładowe. Instalacje firmy Westfalia-Automotive obsługują, a nie omijają systemy, w które wyposażone został fabrycznie Twój samochód. Możesz wybrać instalację uniwersalną lub stworzoną specjalnie dla danego modelu samochodu. Wybierając drugi wariant unikniesz przecinania instalacji oryginalnej.
Dedykowane instalacje elektryczne firmy Westfalia stosowane są również przez producentów samochodów już w momencie ich montażu, jako instalacje oryginalne.

WESTFALIA - Tronic

Jest to system instalacji, który zawiera moduł zaprogramowany tak, aby współpracował z systemem elektronicznym w samochodzie. Zapewnia on bezkonfliktowe podłączenie dodatkowego oświetlenia znajdującego się w przyczepie, a takżę obsługę systemów takich jak Check Control (system informujący on problemach z oświetleniem pojazdu) lub TSP (stabilizacja toru jazdy przyczepy).

Adapter

Aby połączyć przyczepę z pojazdem, nalezy umieścić wtyczkę instalacji przyczepy w gnieździe elektrycznym znajdującym się przy haku holowniczym. Ponieważ funkcjonują dwa systemy: 7 oraz 13 stykowy, Westfalia proponuje adapter, który umożliwi połączenie 7 stykowej wtyczki z 13 stykowym gniazdem i odwrotnie.

Potrzebujesz wiecej informacji?

Napisz do nas lub zadzwoń.

AKTUALNOśCI


Bogatsza oferta serwisu
Posiadamy części zamienne do podwozi BPW

Zamów katalog 2017

 
ABOVE.pl - Twoja Lepsza Strona